Jesień, jesień, jesień…. A w Jedynce spotkanie z pisarzem, autorem książek dla dzieci Panem Karolem Kozłowskim

10 listopada spotkaliśmy się z bajkopisarzem, autorem książek dla dzieci, który cyklicznie od wielu lat odwiedza naszą szkołę. W sali czytelni tłumnie zgromadzili się uczniowie klas drugich i trzecich. Dla nich właśnie nasz Gość snuł barwne i dowcipne opowieści. Uczniowie mogli się zapoznać z bohaterami książeczek a także poznać „od kuchni” proces tworzenia wierszyków i bajeczek. Entuzjazm, pogoda ducha Pana Karola Kozłowskiego udzieliła się słuchaczom, którzy aktywnie uczestniczyli w spotkaniu. Towarzysząca temu wystawa książeczek wzbudziła ogromne zainteresowanie.

Na koniec nastąpiła ważna chwila, na którą wszyscy zawsze czekają z niecierpliwością, czyli rozdawanie autografów. Dzieci prosiły autora o podpis na ulubionej książce lub w notesach przygotowanych specjalnie na tę okazję.

Mamy nadzieję, że spotkanie autorskie dostarczyło młodym odbiorcom sztuki niezapomnianych przeżyć i było dobrą zabawą.