Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika
w Skawinie

Sportowiec roku

 

Katarzyna Piekarska uczennica klasy VII c
uzyskała w roku szkolnym 2017/2018 tytuł „ Sportowca Szkoły”

Katarzyna Piekarska została Najlepszym Sportowcem Szkoły w roku szkolnym 2017/2018.

Reprezentowała Szkołę Podstawową nr 1 w zawodach sportowych na szczeblu gminy, powiatu, rejonu, województwa.

Osiągnięcia sportowe uczennicy:

miejsce w Gminnych Igrzyskach Dzieci w drużynowych biegach przełajowych

  • III I miejsce w Gminnych Igrzyskach Dzieci w halowej piłce nożnej
  • I miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Dzieci w halowej piłce nożnej
  • I miejsce w Rejonowych Igrzyskach Dzieci w halowej piłce nożnej
  • II miejsce w Małopolskich Igrzyskach Dzieci w halowej piłce nożnej
  • I miejsce w Gminnych Igrzyskach Dzieci w minikoszykówce
  • I miejsce w Powiatowych Igrzyskach Dzieci w minikoszykówce
  • II miejsce w Rejonowych Igrzyskach Dzieci w minikoszykówce
  • I miejsce w Gminnych Igrzyskach Dzieci w minipiłce ręcznej
  • II miejsce w Powiatowych Igrzyskach Dzieci w minipiłce ręcznej
  • I miejsce w Gminnych Igrzyskach Dzieci w minisiatkówce
  • I miejsce w Gminnych Igrzyskach Dzieci w unihokeju
  • III miejsce w Powiatowych Igrzyskach Dzieci w unihokeju
  • I miejsce w Gminnych Igrzyskach Dzieci w sztafetowych biegach przełajowych
  • III miejsce w Gminnych Igrzyskach Dzieci w biegach przełajowych
  • II miejsce w Gminnych Igrzyskach Dzieci w czwórboju lekkoatletycznym

Jakub Madej uczeń klasy VI c
uzyskał w roku szkolnym 2017/2018 tytuł „ Sportowca Szkoły”

Jakub Madej został Najlepszym Sportowcem Szkoły w roku szkolnym 2017/2018.

Godnie reprezentował Szkołę Podstawową nr 1 w zawodach sportowych na szczeblu gminy, powiatu, rejonu oraz województwa.

Osiągnięcia sportowe ucznia:

  • I miejsce w Gminnych Igrzyskach Dzieci w sztafetowych biegach przełajowych
  • II miejsce w Powiatowych Igrzyskach Dzieci w sztafetowych biegach przełajowych
  • I miejsce w Gminnych Igrzyskach Dzieci w halowej piłce nożnej
  • I miejsce w Powiatowych Igrzyskach Dzieci w halowej piłce nożnej
  • I miejsce w Rejonowych Igrzyskach Dzieci w halowej piłce nożnej
  • I miejsce w Wojewódzkich Igrzyskach Dzieci w halowej piłce nożnej
  • I miejsce w Gminnych Igrzyskach Dzieci w pływaniu drużynowym- sztafeta chłopców
  • I miejsce w Powiatowych Igrzyskach Dzieci w pływaniu drużynowym- sztafeta chłopców
  • I miejsce w Gminnych Igrzyskach Dzieci w koszykówce
  • III miejsce w Powiatowych Igrzyskach Dzieci w koszykówce
  • I miejsce w Gminnych Igrzyskach Dzieci w piłce siatkowej
  • I miejsce w Gminnych Igrzyskach Dzieci w piłce ręcznej
  • II miejsce w Gminnych Igrzyskach Dzieci w unihokeju
  • I miejsce w Gminnych Igrzyskach Dzieci w mini piłce nożnej
  • I miejsce w Powiatowych Igrzyskach Dzieci w mini piłce nożnej
  • I miejsce w Rejonowych Igrzyskach Dzieci w mini piłce nożnej
  • VI miejsce w Wojewódzkich Igrzyskach Dzieci w mini piłce nożnej

Katarzyna Piekarska uczennica klasy VI c
uzyskała w roku szkolnym 2016/2017 tytuł „ Sportowca Szkoły”

Katarzyna Piekarska została Najlepszym Sportowcem Szkoły w roku szkolnym 2016/2017.

Reprezentowała Szkołę Podstawową nr 1 w zawodach sportowych na szczeblu gminy, powiatu, województwa.

Osiągnięcia sportowe ucznnicy:

  • I miejsce w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w halowej piłce nożnej
  • II miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w halowej piłce nożnej
  • I miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w narciarstwie alpejskim
  • II miejsce w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w koszykówce
  • II miejsce w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej
  • I miejsce w Gminnym Turnieju piłki nożnej.
  • II miejsce w Wiosennych Gminnych biegach przełajowych
  • II miejsce w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w sztafetowych biegach przełajowych
  • III miejsce w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w siatkówce

Kacper Kuflowski uczeń klasy VI d
uzyskał w roku szkolnym 2016/2017tytuł „ Sportowca Szkoły”

Kacper Kuflowski został Najlepszym Sportowcem Szkoły w roku szkolnym 2016/2017.

Reprezentował Szkołę Podstawową nr 1 w zawodach sportowych na szczeblu gminy, powiatu, rejonu.

Osiągnięcia sportowe ucznia:

  • I miejsce w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej klas VI
  • II miejsce w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w sztafetowych biegach przełajowych
  • II miejsce w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w biegach drużynowych
  • II miejsce w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w koszykówce
  • I miejsce w Gminie w Turnieju o Puchar Tymbarku w Piłce Nożnej
  • I miejsce w Powiecie w Turnieju o Puchar Tymbarku w Piłce Nożnej
  • „Król Strzelców” w Turnieju Piłki Nożnej

Bartłomiej Moskała uczeń klasy V d
uzyskał w roku szkolnym 2015/2016 tytuł „Sportowca Szkoły”

Bartłomiej Moskała osiągnął wysokie wyniki w sporcie w roku szkolnym 2015/2016 wygrywając konkurs na Najlepszego Sportowca Szkoły. Uczeń godnie reprezentował Szkołę Podstawową nr 1 w Skawinie w zawodach sportowych na szczeblu gminy, powiatu, rejonu oraz województwa.

Osiągnięcia sportowe ucznia:

  • I miejsce w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w biegach przełajowych
  • II miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w biegach przełajowych
  • I miejsce w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w sztafetowych biegach przełajowych
  • I miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w sztafetowych biegach przełajowych
  • I miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w pływaniu drużynowym – sztafeta chłopców
  • III miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w koszykówce
  • II miejsce w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej
  • III miejsce w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej
  • III miejsce Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej
  • IV miejsce w PZU „Festiwal Biegów” Krynica 2015- Bieg Małopolski
  • I miejsce w Gminnym Turnieju piłki ręcznej o Puchar Dyrektora SP Nr2
  • I miejsce w gminie w XVI edycji Turnieju „Z Podwórka Na Stadion o Puchar Tymbarku o Puchar Tymbarku” w Piłce Nożnej
  • I miejsce w powiecie w XVI edycji Turnieju „Z Podwórka Na Stadion o Puchar Tymbarku o Puchar Tymbarku” w Piłce Nożnej
  • ćwierćfinał Wojewódzkiego Turnieju o Puchar Tymbarku w Piłce Nożnej

Zuzanna Szłapa uczennica klasy VI d
uzyskała w roku szkolnym 2015/2016 tytuł „Sportowca Szkoły”

Zuzanna Szłapa – zachowanie wzorowe, średnia ocen z przedmiotów 5,2 – osiągnęła wysokie wyniki w sporcie w roku szkolnym 2015/2016 wygrywając konkurs na Najlepszego Sportowca Szkoły. Uczennica godnie reprezentowała Szkołę Podstawową nr 1 w Skawinie w zawodach sportowych na szczeblu gminy, powiatu, rejonu oraz województwa.

Osiągnięcia sportowe uczennicy:

  • II miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w pływaniu indywidualnym dziewcząt
  • II miejsce w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w mini koszykówce
  • II miejsce w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w unihokeju dziewcząt
  • III miejsce w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej
  • III miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w pływaniu drużynowym dziewcząt

 

Robert Prochownik  - sportowiec roku 2014/2015

uczeń klasy VI a

Robert Prochownik został Najlepszym Spotowcem Szkoły w roku szkolnym 2014/2015.

Z godnością reprezentował Szkołę Podstawową nr 1 w zawodach sportowych na szczeblu gminy, powiatu, rejonu oraz województwa.

Osiągnięcia sportowe ucznia:

  • II miejsce w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w sztafetowych biegach przełajowych
  • II miejsce w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w biegach przełajowych
  • I miejsce w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej halowej
  • I miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej halowej
  • I miejsce w Rejonowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej halowej
  • IV miejsce w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej halowej
  • I miejsce w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej
  • I miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej
  • II miejsce w Rejonowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej
  • I miejsce w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w koszykówce
  • III miejsce Gminnych Igrzyskach Młodzieży szkolnej w piłce siatkowej

Piotr Kawaler - sportowiec roku 2013/2014

uczeń klasy VI b

Piotr Kawaler osiągnął wysokie wyniki w sporcie w roku szkolnym 2013/2014 wygrywając konkurs na Najlepszego Sportowca Szkoły. Uczeń godnie reprezentował Szkołę w zawodach sportowych na szczeblu gminy, powiatu, rejonu oraz województwa.

Osiągnięcia sportowe ucznia:

  • I miejsce w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w sztafetowych biegach przełajowych
  • I miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w sztafetowych biegach przełajowych
  • VII miejsce w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w sztafetowych biegach przełajowych
  • I miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w czwórboju lekkoatletycznym
  • III miejsce w Rejonowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w czwórboju lekkoatletycznym
  • II miejsce w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej
  • II miejsce w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w unihokeju
  • I miejsce w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w koszykówce
  • I miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w koszykówce
  • III miejsce w Rejonowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w koszykówce
  • III miejsce w zawodach o zasięgu wojewódzkim – Festiwal Biegowy w ramach Forum Ekonomicznego – Krynica 2013
  • Rekord Szkoły w biegu na 60 metrów

Hubert Pakosz - sportowiec roku 2012/2013

uczeń klasy VIa

Hubert Pakosz osiągnął wysokie wyniki w sporcie w roku szkolnym 2012/2013 wygrywając konkurs na Najlepszego Sportowca Szkoły. Uczeń godnie reprezentował Szkołę w zawodach sportowych na szczeblu gminy, powiatu, rejonu oraz województwa.

Osiągnięcia sportowe ucznia:

  • Rekord Szkoły w biegu na 60 metrów
  • Rekord Szkoły w biegu na 1000 metrów
  • Rekord Szkoły w skoku w dal
  • I miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w indywidualnych biegach przełajowych
  • I miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w czwórboju lekkoatletycznym
  • I miejsce w Rejonowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w czwórboju lekkoatletycznym
  • V miejsce w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w czwórboju lekkoatletycznym
  • II miejsce w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w koszykówce
  • II miejsce w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w siatkówce
  • II miejsce w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w unihokeju
  • II miejsce w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej
  • Tytuł „Króla Strzelców” w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej

 

Damian Śliwa - sportowiec roku 2010/2011

uczeń klasy VIa

Damian Śliwa osiągnął wysokie wyniki w sporcie w roku szkolnym 2010/2011 wygrywając konkurs na Najlepszego Sportowca Szkoły. Uczeń godnie reprezentował Szkołę w zawodach sportowych na szczeblu gminy, powiatu, rejonu oraz województwa.

Osiągnięcia sportowe ucznia:

  • Rekord Szkoły w rzucie piłką lekarską
  • I miejsce w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w sztafetowych biegach przełajowych
  • I miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w sztafetowych biegach przełajowych
  • I miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w czwórboju lekkoatletycznym
  • I miejsce w Rejonowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w czwórboju lekkoatletycznym
  • IX miejsce w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w czwórboju lekkoatletycznym
  • I miejsce w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w wiosennych biegach przełajowych
  • I miejsce w Halowych Mistrzostwach Skawiny w lekkoatletyce

Maciej Kędziora - sportowiec roku 2009/2010

Maciej Kędziora
uczeń klasy VI b
uzyskał w roku szkolnym 2009/2010
tytuł „Sportowca Roku”

Maciej Kędziora osiągnął wysokie wyniki w sporcie w roku szkolnym 2009/2010. Reprezentował Szkołę na szczeblu gminy, powiatu i rejonu w wielu zawodach międzyszkolnych, zdobywając wysokie miejsca:

  • I miejsce w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Jesiennych Biegach Przełajowych
  • II miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Jesiennych Biegach Przełajowych
  • I miejsce w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Piłce Koszykowej
  • I miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Piłce Koszykowej
  • I miejsce w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej Halowej

Dariusz Pocięgiel - sportowiec roku 2008/2009

Osiągnięcia ucznia:

  • I miejsce w powiecie krakowskim w indywidualnych biegach przełajowych organizowanych przez Małopolski Szkolny Związek Sportowy w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej
  • V miejsce w województwie małopolskim w czwórboju lekkoatletycznym organizowanym przez Małopolski Szkolny Związek Sportowy w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej
  • I miejsce w rejonie krakowskim w czwórboju lekkoatletycznym organizowanym przez Małopolski Szkolny Związek Sportowy w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej
  • I miejsce w powiecie krakowskim w czwórboju lekkoatletycznym organizowanym przez Małopolski Szkolny Związek Sportowy w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej

Sylwester Paleta - sportowiec roku 2007/2008

Sylwester Paleta osiągnął bardzo wysokie wyniki w konkurencjach sportowych, w roku szkolnym 2007/2008. Godnie reprezentował szkołę na szczeblu gminy i powiatu:

  • III miejsce w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w koszykówce
  • I miejsce drużynowo w VII Halowych Mistrzostwach Skawiny w Lekkiej Atletyce
  • III miejsce w biegu na 600 m w VII Halowych Mistrzostwach Skawiny w Lekkiej Atletyce
  • I miejsce drużynowo w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych
  • I miejsce drużynowo w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Czwórboju Lekkoatletycznym
  • IV miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Czwórboju Lekkoatletycznym
  • II miejsce drużynowo w X Ulicznym Biegu Sztafetowym
  • IV miejsce w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej

 

 

do góry


SP nr 1 im. Mikołaja Kopernika, ul. Korabnicka 19, 32-050 Skawina, tel. 12 276 18 82, fax. 12 291 10 72