Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Skawinie
Strona główna Z historii szkoły Z życia szkoły Patron Osiągnięcia Grono pedagogiczne Kontakt Informacje Różne

FINAŁ WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU
"NASZA SZKOŁA W UE"

Szkoła Podstawowa Nr 1 w Skawinie zdobyła wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie "Nasza szkoła w Unii Europejskiej", którego organizatorami byli: Małopolski Kurator Oświaty, Wojewoda Małopolski, Marszałek Województwa Małopolskiego oraz Małopolskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli.

Uroczysty finał odbył się 29 maja b.r. w Tarnowie. Delegacja naszej szkoły pod przewodnictwem pani wicedyrektor mgr inż. Marzeny Kulawik zaprezentowała szereg działań szkoły urzeczywistniających hasło konkursu. Prezentacja multimedialna wzbogacona komentarzami naszych uczniów: Klaudii Żmudy (kl. 6c) i Dawida Łyko (kl. 6d) oraz recytacja poezji w języku angielskim Ani Sekuły (kl. 3c) połączona z bogatą wystawą prac uczniów na temat krajów UE, kroniką szkoły, albumami i licznymi wydawnictwami - udokumentowały nasze międzynarodowe kontakty i zainteresowania dowodząc, że w pełni zasłużyliśmy na awans do finału i otrzymane wyróżnienie.