Jak już wiecie, mam na imię Marek i chodzę do klasy szóstej Szkoły Podstawowej w Skawinie. Mam wiele osiągnięć w szkole, jak i poza nią. Są nimi np. konkursy:
- recytatorski
- historyczny
- plastyczny
- tenisa stołowego
- wędkarski
Z konkursu recytatorskiego zakfaliwikowałem się do województwa (co nie było wcale łatwe), lecz tam nistety nie zająłem żadnego miejsca. W międzyszkolnym konkursie z historii reprezentowałem naszą szkołę w zespole trzyosobowym, gdzie nasza grupa zajęła czwarte miejsce. Z plastyki było wiele konkursów, w których zajmowałem czołowe miejsca. Raz zająłem pierwsze miejsce w ping- pongu. Podczas tego turnieju miałem bardzo trudne mecze. Nareszcie! Przyszła pora na moją ulubioną dziedzinę - wędkarstwo. Wędkować nauczył mnie mój wujek. Konkursy z wędkarstwa odbywają się co roku, 1.06. nad rzeką Skawinką. Za pierwszym razem zająłem przedostatnie miejsce. Szło mi wtedy bardzo źle. Lecz po dwóch treningach z wujkiem na następny rok zająłem drugie miejsce. W następnym roku przypadło mi w udziale drugie miejsce, a potem pierwsze. W późniejszych turniejach nie dawałem żadnych szans swoim przeciwnikom. Za największą złowioną rybę, a także za największą ilość ryb zdobyłem dwa puchary. I tak się ciągnie dalej do tej pory. Wiadomo, że nic nie może trwać wiecznie. Zobaczymy co będzie w tym roku? Moim wielkim hobby jest informatyka, matematyka i wszystko co z tym jest związane.

Mogę jeszcze przedstawić moją wesołą rodzinkę, która jest dość liczna. Mój tata jest inżynierem i nauczycielem. Uczy młodzież w jednej ze szkół średnich. Moja mama jest również inżynierem, lecz nie pracuje zawodowo. Mam trzy siostry. Agnieszka kończy obecnie gimnazjum i zdaje egzaminy do liceum w Krakowie. Justyna chodzi do 1 klasy gimnazjum o poszerzonym języku angielskim i niemieckim. Natomiast moja najmłodsza siostra Małgosia kończy zerówkę i wybiera się do szkoły podsawowej, którą ja w tej chwili kończę. Zamierzam pójść do gimnazjum do klasy matematyczno - informaytcznej.
Jeśli chcesz ze mną korespondować napisz pod adres e-mail: Marster@interia.pl