Ja-

Nazywam się Mateusz Rakoczy. Mam 13 lat .Urodziłem się w Krakowie.Urodziny mam 15.09 a imieniny 21.09.Mój znak zodiaku to niestety panna.

Rodzina-

Mieszkam z rodzicami i siostrą.Moja siostra Justyna ma 16 lat i chodzi do liceum w Krakowie.Moi rodzice to Bogdan i Małgorzata.Bardzo ich wszystkich kocham.

Szkoła-

Chodzę do klasy 6.B w Skawinie.Mam w klasie dużo przyjaciół którym mogę zauafć.Ogólnie lubię chodzić do szkoły ale nie dlatego,że nauka sprawia mi przjemność lecz dlatego,że lubię się spotykać z moimi przyjaciółmi.

Przyjaciele-

Moimi najlepszymi przyjaciółmi są:Darek Sroka,Dawid Bębenek,Maciek Morawski,Bartek Biedrawa,Dominik Gruca,Ania Machul i Asia Świerczek.

Sport-

Bardzo lubię sport a szczególnie jazdę na rowerze i bieganie. Należę do jednego ze Skawińskich klubów piłkarskich.

Zwierzęta-

Mam owczarka niemieckiego o imieniu Aza lecz chciałbym w przyszłości kupić sobie foksteriera.

Hobby-

Moim hobby jest słuchanie muzyki,zbieranie znaczków których mam ponad trzy tysiące a jeśli to możliwe to czytanie"Harrego Pottera".

Film-

Według mnie najlepszym filmem jaki kiedykolwiek widziałem to"Młodzi Gniewni" bo opowiada o problemach Amerykańskiej młodzieży.