Szkoła z klasą 2.0

Spotkanie organizacyjne

Spotkanie otwierające odbyło się 27 października i brali udział wszyscy zainteresowani nauczyciele. Trwało około 1,5 godz.

W trakcie spotkania zapoznaliśmy się z ideą edycji „Szkoła z klasą 2.0” oraz stworzyliśmy wizję naszej pracy.

Nauczyciele założyli swoje konta na stronie „Szkoła z klasą 2.0”

Określiliśmy zasoby szkoły w zakresie posiadanego sprzętu i określiliśmy nasze oczekiwania w zakresie poprawy funkcjonowania i wykorzystania sprzętu ułatwiającego stosowanie TIK.

Nauczyciele podali propozycje zadań i projektów które będą chcieli realizować wraz z uczniami w tym roku.

Jak wiele zadań podejmiemy …. Wszystko będzie zależało od tego jak skutecznie zachęcimy nauczycieli, uczniów do upowszechnienia korzystania z nowoczesnych technologii informacyjno-komunikacyjnych. Będziemy też starać się pozyskać sponsorów wśród rodziców, aby unowocześnić sprzęt i oprogramowanie w istniejącej już bazie szkoły.

W programie biorą udział:

Dyrektor szkoły mgr inż. Hanna Szczerbak

Koordynator mgr Grażyna Stażyk

mgr Lucyna Tomczyk–Archacka,

mgr Paulina Augustyn

mgr Bogusława Cora

mgr Agnieszka Cygankiewicz

mgr Katarzyna Lelek

mgr Monika Most

mgr Joanna Nowakowska

mgr Piotr Okoń

mgr s. Ewa Picher