Osiągnięcia naszych uczniów
Osiągnięcia uczniów klas I-VI w konkursach przedmiotowych, artstycznych i sportowych w roku szkolnym 2012/2013
Osiągnięcia uczniów klas I-III – konkursy wiedzowe
Forma/tytuł | Organizator | Zasięg | Miejsce | Imię i nazwisko ucznia | Nauczyciel prowadzący |
Ogólnopolski Konkurs Matematyczny Kangur 2013 | Towarzystwo Upowszechniania wiedzy i nauki matematycznej w Toruniu | ogólnopolski | Wynik bardzo dobry nagroda I stopnia | Mateusz Battek | Barbara Milc |
Ogólnopolski Konkurs Matematyczny Kangur 2013 | Towarzystwo Upowszechniania wiedzy i nauki matematycznej w Toruniu | ogólnopolski | Wyróżnienie Nagroda II stopnia | Guzik Julia | Agnieszka Zdeb |
Ogólnopolski Konkurs Matematyczny Kangur 2012 | Towarzystwo Upowszechniania wiedzy i nauki matematycznej w Toruniu | ogólnopolski | Wyróżnienie Nagroda II stopnia | Karol Majcher | Renata Pachytel |
Ogólnopolski Konkurs Matematyczny Kangur 2012 | Towarzystwo Upowszechniania wiedzy i nauki matematycznej w Toruniu | ogólnopolski | Wyróżnienie Nagroda II stopnia | Igor Nowicki | Barbara Milc |
Ogólnopolski Konkurs Matematyczny Kangur 2012 | Towarzystwo Upowszechniania wiedzy i nauki matematycznej w Toruniu | ogólnopolski | Wyróżnienie Nagroda II stopnia | Bartłomiej Piwowarczyk | Barbara Milc |
Konkurs ortograficzny „Kaktus” „Mały Mistrz Ortografii” | Szkoła Podstawowa Pozowice | gminny | II | Mateusz Battek | Barbara Milc |
Gminna Zabawa Edukacyjna – „Skawińskie Puzzle Historyczne | Muzeum Regionalne w Skawinie | gminny | III | zespół uczniów z kl. III c: Magdalena Żylińska Patryk Szczęsny Małgorzata Podoba | Monika Kowalczyk Anna Ryczek |
Osiągnięcia uczniów klas I-III – artystyczne
Forma/tytuł | Organizator | Zasięg | Miejsce | Imię i nazwisko ucznia | Nauczyciel prowadzący | |||||
„Rynek skawiński w oczach dziecka” | Biblioteka Pedagogiczna w Skawinie | gminny | II | Adam Łabecki | Barbara Milc | |||||
„Konkurs plastyczny – „Oszczędnością i praca ludzie się bogacą | Szkoła Podstawowa w Polance Hallera | gminny | III | Hanna Karaś | Małgorzata Skorus | |||||
„Wiosna w obiektywie” | Szkoła Podstawowa nr 2 w Skawinie | gminny | wyróżnienie | Martyna Odzimek | Bogusława Cora | |||||
Szkolny Konkurs Recytatorski „Radosny powiew wiosny” | Szkoła Podstawowa nr 1 | szkolny | I I I I I II II II III III III wyróżnienia | Joanna Żylińska I d Gabriela Sieradzka I b Kamila Kurowska II c Karol Hojny II b Igor Nowicki III b Zuzanna Bruzda II c Karolina Hasiuk III a Kacper Oleński III a Katarzyna Kowalówka III b Oliwia Lisowska I a Małgorzata Zając I c Aleks Wójtowicz II c Norbert Ożóg II b Tomasz Dubiel I a Marlena Kot I b | A. Kańtoch U. Jagodzińska S. Surówka A. Sieprawska - Dziobek | |||||
Szkolny Konkurs Plastyczny „Piękna nasz Polska cała” | Szkoła Podstawowa nr 1 | szkolny | I I II II wyróżnienie | Marcelina Urban III b Gabriela Sieradzka I b Marlena Kot I b Patrycja Kyc IV c uczniowie klasy III b | A. Kańtoch U. Jagodzińska S. Surówka A. Sieprawska - Dziobek | |||||
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny ”Nie musisz się wspomagać, aby być szczęśliwym” | Centrum Pomocy MONAR - MARKOT | ogólnopolski | udział | dzieci uczęszczające na świetlicę | A. Kańtoch U. Jagodzińska S. Surówka A. Sieprawska - Dziobek |
Osiągnięcia uczniów klas I-III – konkursy sportowe
Forma/tytuł | Organizator | zasięg | Miejsce | Imię i nazwisko ucznia | Nauczyciel prowadzący |
Biegi Przełajowe | Centrum Kultury i Sportu w Skawinie | gmina | III klasy I | Joanna Żylińska | Paulina Traczyk |
Biegi Przełajowe | Centrum Kultury i Sportu w Skawinie | gmina | II klasy II | Monika Czajka | Paulina Traczyk |
Turniej Szachowy przedszkoli i szkół podstawowych | Szkoła Podstawowa 37 w Krakowie | wojewódzki | I | Bartłomiej Piwowarczyk | Barbara Milc |
XVIII Szachowe Mistrzostwa Podhala Szkół Podstawowych i Gimnazjów | Zespół Szkół Miejskich nr 1 w Mszanie Dolnej | powiat | III | Bartłomiej Piwowarczyk | Barbara Milc |
Gminne Zawody w Piłce Nożnej (chłopcy) | Centrum Kultury i Sportu w Skawinie | gmina | II m. drużynowo | Karol Stokłosa Mikołaj Brodłowicz Maxymilian Wrona Kamil Cichoń Bartłomiej Moskała Przemysław Kawaler Adam Foszcz Miłosz Kotański Igor Nowicki | Paweł Madej |
Osiągnięcia uczniów klas IV-VI – konkursy wiedzowe
Forma/tytuł | Organizator | Zasięg | Miejsce | Imię i nazwisko ucznia | Nauczyciel prowadzący |
Ogólnopolski Konkurs Językowy „English High Fliers” | Wydawnictwo „Jersz” | ogólnopolski | laureat | Anastazja Spólnik V d | P. Augustyn |
Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego „Oxford Plus” | ogólnopolski | Oczekujemy na wyniki | Oczekujemy na wyniki | A. Bartyzel | |
Konkurs Matematyczny „Kangur” | Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych | ogólnopolski | nagroda I stopnia wyróżnienie | Miłosz Blak (5d) Anastazja Spólnik (5d) Magdalena Rybarczyk (5d) Błażej Mioduszewski (6b) Piotr Moskała (6d) | J. Micał |
Konkurs „Alfik Matematyczny” | Łowcy Talentów „Jersz” | ogólnopolski | bardzo dobry dobry | Miłosz Blak (5d) Błażej Mioduszewski (6d) | J. Micał |
Gminny Konkurs Matematyczny | SP w Zelczynie | gminny | drugie miejsce wyróżnienie | Andrzej Morawa (5b) Anastazja Spólnik (5d) | P. Okoń J. Micał |
Konkurs Głośnego czytania’Read Loud Contest” | Szkoła Podstawowa nr 4 w Skawinie | gmina | wyróżnienie | Anastazja Spólnik V d | P. Augustyn |
V Olimpiada Języka Angielskiego | Szkoła Podstawowa nr 1 w Skawinie | gmina | I miejsce wyróżnienie II miejsce wyróżnienie | Oliwia Jaworska VI b Mikołaj Marcinowski VIb Anastazja Spólnik Vd Karol Strama Vd | A. Bartyzel P. Augustyn |
Konkurs Ortograficzny „Podgórskie dyktando” | Młodzieżowy Dom Kultury w Podgórzu | powiat | II miejsce wyróżnienie wyróżnienie | Magdalena Rybarczyk V b Anastazja Spólnik V b Karol Strama V b | A. Cygankiewicz |
„Bohaterowie naszych książek i filmów w krajach europejskich” | Młodzieżowy Dom Kultury „Dom Harcerza” w Krakowie | powiat | nagroda | Konrad Węglarz IV c | A. Bartyzel |
Międzyszkolny KonkursFotograficzny „Wiosna w przyrodzie” | Wola Radziszowska | gmina | wyróżnienie | Mateusz Babiński V b Patryk Lalik V b | J. Nowakowska |
IX Gminny Konkurs Polonistyczy | Szkoła Podstawowa nr 4 w Skawinie | gmina | III miejsce wyróżnienie | Anastazja Spólnik Vd Justyna Nędza Vd | J. Olszewska |
58 Ogólnopolski Konkurs Recytatorski | Centrum Kultury i Sportu w Skawinie | gmina | II miejsce II miejsce | Agnieszka Szczepaniak Vc Michał Tyrpa IVc | B. Milc A. Kolasa |
Gminny Konkurs Ortograficzy Mistrz Ortografii 2013 | SP Wola Radziszowska | gmina | III miejsce | Marcin Sikora VI c | A. Kolasa |
Gminny Konkurs Historyczny Józef Haller i Jego Błękitna Armia | Towarzystwo Pamięci Hallera i Hallerczyków | gmina | II miejsce | Błażej Mioduszewski VIb
Wiktor Zdeb VI b Michał Ciarka VI b |
E. Kozłowska |
Gminny Przegląd Piosenki Religijnej SACROSONG | Zespół Szkół Katolickich im. Jana Pawła w Skawinie | gmina | II miejsce | Klasa V c | s. A. Krasoń |
Konkurs Literacki „Panie przymnóż nam wiary” | Zespół Szkół Katolickich im. Jana Pawła II w Skawinie | gmina | I miejsce | Ucz. kl. Vc | s. A. Krasoń |
Szkolny Konkurs Pięknego Czytania | Szkoła Podstawowa nr 1 w Skawinie | szkoła | I miejsce wyróżnienie | Anastazja Spólnik Vd Marcin Sikora VIc | E. Domańska |
Osiągnięcia uczniów klas IV-VI – artystyczne
Forma/tytuł | Organizator | Zasięg | Miejsce | Imię i nazwisko ucznia | Nauczyciel prowadzący |
Gminne Warsztaty Profilaktyczne „Rodzinka z Pasją” | Szkoła Podstawowa Zelczyna i Centrum Wspierania Rodziny przy UM i G w Skawinie | gmina | I miejsce | Martyna Barut IV b | B. Sobczyk |
Gminny Konkurs Plastyczny „Maskotka Basenu Camena” | CKiS Skawina | gmina | III miejsce | Anastazja Spólnik Vd | B. Sobczyk |
Gminny Konkurs Fotograficzny pt. „Moja biblioteka” | Biblioteka Pedagogiczna Skawina | gmina | wyróżnienie | Aleksandra Kupiec Vc Karolina Klus V c Klaudia Kuszaj V c | B. Sobczyk |
Gminny Konkurs Piosenki Polskiej „Gwiazdy Polskiej Piosenki” | Szkoła Podstawowa nr 1 | gmina | wyróżnienia | Katarzyna Galacińska V b Natalia Pulchny VI b | D. Marcinowska |
Gminny Plener Plastyczny „Ratusz Skawiński” w 110 rocznicę wybudowania | Muzeum Regionalne w Skawinie | gmina | nie rozstrzygnięty | Karolina Klus V c | B. Sobczyk |
Konkurs Plastyczny „Bądź od stóp po czubek głowy, jak rydz zdrowy” | Centrum Wspierania Rodziny przy UM i G w Skawinie | gmina | nie rozstrzygnięty | B. Sobczyk | |
V Gminny Przegląd Piosenki Religijnej Sacrosong | Zespoł Katolickich Szkół im. Jana Pawła II w Skawinie | gmina | II | klasa V c | Siostra A. Krasoń |
Gminny Konkurs Fotograficzny „Wiosna w obiektywie” | Szkoła Podstawowa w Rzozowie | gmina | wyróżnienia | Aleksandra Odzimek VI b Mikołaj Marcinowski VI b Mateusz Babiński V b Patryk Lalik V b Martyna Odzimek I b | A. Sławińska |
Gminny Konkurs Piosenki Angielskiej | Szkoła Podstawowa w Krzęcinie | gminny | udział | Justyna Patalong V b Julia Owsiak IV a | A. Woyciechowska |
Osiągnięcia uczniów klas IV-VI – sportowe
Forma/tytuł | Organizator | Zasięg | Miejsce | Imię i nazwisko ucznia | Nauczyciel prowadzący |
Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Czwórboju lekkoatletycznym | MSZS w Krakowie | województwo | V m. drużynowo | Hubert Pakosz 6a Kamil Urban 6a Daniel Bosman 6d Maksymilian Condorelli 6d Jacek Nowicki 6b Dominik Rosek 6d | W. Kubla |
Wojewódzkie Zawody Pływackie | MZSZ w Krakowie | województwo | I III | Błażej Mioduszewski 6b Bolesław Kaim 6b | P. Traczyk |
Wojewódzkie Zawody Pływackie | MZSZ w Krakowie | województwo | VI m. drużynowo | Błażej Mioduszewski 6b Bolesław Kaim 6b Paweł Migdał 6a Oskar Jaworski 4a Michał Janus 5d Miłosz Blak 5d Wiktor Klimas 5b | P. Traczyk |
Rejonowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Czwórboju Lekkoatletycznym (chłopcy) | MZSZ w Krakowie | rejon | I m. drużynowo | Hubert Pakosz 6a Błażej Mioduszewski 6b Daniel Bosman 6d Maksymilian Condorelli 6d Jacek Nowicki 6b Dominik Rosek 6d | W. Kubla |
Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Czwórboju Lekkoatletycznym (dziewczęta) | PSZS | powiat | II m. drużynowo | Dominika Pacułt 6d Emilia Morawska 6d Wiktoria Sypek 6c Aleksandra Golonka 6b Oliwia Knapek 5a Natalia Caban 5b | J. Roszkowska |
Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych | PSZS | Powiat | I m. drużynowo | Krzysztof Wróblewski 4a Robert Prochownik 4a Adrian Surówka 4c Adrian Wach 5a Michał Czopek 5b Piotr Kawaler 5b Daniel Bosman 6d Bolesław Kaim 6b Maksymilian Condorelli 6d | W. Kubla |
Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Czwórboju Lekkoatletycznym (chłopcy) | PSZS | powiat | I drużynowo | Hubert Pakosz 6a Kamil Urban 6a Daniel Bosman 6d Maksymilian Condorelli 6d Jacek Nowicki 6b Bolesław Kaim 6b | W. Kubla |
Powiatowe Zawody Pływackie | PSZS | powiat | I II III II IV | Błażej Mioduszewski 6b Bolesław Kaim 6b Paweł Migdał 6a Oliwia Jaworska 6b Martyna Zapalska | P. Traczyk |
Powiatowe Zawody Pływackie | PSZS | powiat | I m. drużynowo | Błażej Mioduszewski 6b Bolesław Kaim 6b Paweł Migdał 6a Oskar Jaworski 4a Michał Janus 5d Miłosz Blak 5d Michał Pyrczak 6c Wiktor Klimas 5b | P. Traczyk |
Powiatowe Zawody w Narciarstwie Alpejskim | SP nr 1 „Skimka” Skawina | Powiat | I III IV IV | Oskar Jaworski 4a Kacper Bezak 5a Migdał Paweł 6a Julia Maślanka 5d | M. Styrylska |
Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych (chłopcy) | Centrum Kultury i Sportu w Skawinie | gmina | I m. drużynowo | Krzysztof Wróblewski 4a Robert Prochownik 4a Adrian Surówka 4c Adrian Wach 5a Michał Czopek 5b Piotr Kawaler 5b Daniel Bosman 6d Bolesław Kaim 6b Maksymilian Condorelli 6d | W. Kubla |
Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych (dziewczęta) | Centrum Kultury i Sportu w Skawinie | gmina | I m. drużynowo | Joanna Majeran 4b Katarzyna Nemś 4a Klaudia Mogiła 4c Natalia Caban 5b Gabriela Dźwigał 5a Daniela Bahyrycz 5a Wiktoria Sypek 6c Dominika Pacułt 6d Emilia Morawska 6d | J. Roszkowska |
Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Indywidualnych Biegach Przełajowych (dziewczęta) | Centrum Kultury i Sportu w Skawinie | gmina | II III | Natalia Caban 5b Oliwia Bahyrycz 5a | J. Roszkowska |
Gminne Zawody w Narciarstwie Alpejskim | SP1 Skawina „Skimka” Skawina | gmina | I III IV II | Oskar Jaworski 4a Kacper Bezak 5a Migdał Paweł 6a Julia Maślanka 5d | M. Styrylska |
Gminne Zawody w Narciarstwie Alpejskim | SP 1 Skawina, „Skimka” Skawina | gmina | I m. drużynowo | Oskar Jaworski 4a Kacper Bezak 5a Migdał Paweł 6a Julia Maślanka 5d | M. Styrylska |
Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Koszykówce (dziewczęta) | Centrum Kultury i Sportu w Skawinie | gmina | II m. drużynowo | Anna Adamik 6d Justyna Czopkiewicz 6d Emilia Morawska 6d Patrycja Nemś 6d Aleksandra Golonka 6b Oliwia Jaworska 6b Dominika Przebinda 6b Barbara Sokołowska 6b Martyna Zapalska 6b Natalia Caban 5b Karolina Tondyra 6c Gabriela Lelek 6c Natalia Markowicz 6c Łojek Aleksandra 6b | J. Roszkowska |
Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Koszykówce (chłopcy) | Centrum Kultury i Sportu w Skawinie | gmina | III m. drużynowo | Maksymilian Condorelli 6d Daniel Bosman 6d Dominik Rosek 6d Piotr Hytkowski 6d Rafał Musiał 6d Hubert Pakosz 6a Jakub Skwarczyński 6d Jacek Nowicki 6b Mikołaj Marcinowski 6b Wiktor Zdeb 6b | J. Roszkowska |
Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Mini Siatkówce (dziewczęta) | Centrum Kultury i Sportu w Skawinie | gmina | II m. drużynowo | Natalia Markowicz 6c Emilia Morawska 6d Anna Baran 6d Oliwia Knapek 5a Anna Giełdoń 5a Julia Maślanka 5d Magdalena Rybarczyk 5d Anastazja Spólnik 5d Barbara Foszcz 5d Gabriela Dźwigał 5a | M. Styrylska |
Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Mini Siatkówce(chłopcy) | Centrum Kultury i Sportu w Skawinie | gmina | II m. drużynowo | Hubert Pakosz 6a Paweł Migdał 6a Michał Lubraniec 6a Adrian Zguda 6a Grzegorz Broszkiewicz 6b Mikołaj Marcinowski 6b Wiktor Zdeb 6b Jacek Nowicki 6b Bartłomiej Szymula 6b | M. Styrylska |