Osiągnięcia naszych uczniów

Rok szkolny 2002/2003

• III miejsce w eliminacjach rejonowych w Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim (Piotr Tomczyk)
  • IX Krakowski Turniej Wiedzy i Mitologii i Antyku pt." Wojna trojańska i jej bohaterowie) zorganizowany przez Centrum Kultury "Podgórze" ( I miejsce - Mateusz Tomala, III miejsce - Lidia Mazur, IV miejsce - Dominika Chodor)
  • I miejsce w Powiatowym Konkursie Plastycznym "Szpital w oczach dziecka" (Katarzyna Pałys)
  • Turniej ping-ponga na szczeblu powiatu:
    I miejsce - Magdalena Machno, kl.IVa
    II miejsce - Paulina Żurek, kl.Vb
  • Drużynowy turniej ping - ponga ( I miejsce w powiecie, II miejsce w rejonie i województwie)
  • I miejsce na szczeblu powiatowym w Turnieju tenisa stołowego drużynowo
  • III miejsce na szczeblu powiatowym w Turnieju szachowym (Paulina Żurek)
  • I miejsce w kategorii szkół podstawowych w Ulicznym biegu sztafetowym
  • I miejsce w powiecie a IV w rejonie w koszykówce dziewcząt
  • II miejsce w powiecie, I miejsce w rejonie, XVI w województwie w czwórboju lekkoatletycznym dziewcząt
  • I miejsce w powiecie, III miejsce w rejonie w koszykówce chłopców
  • I miejsce w powiecie i rejonie, VIII miejsce w województwie w czwórboju lekkoatletycznym chłopców

SP nr 1 im. Mikołaja Kopernika, ul. Korabnicka 19, 32-050 Skawina, tel. 12 276 18 82, fax. 12 291 10 72