Podziękowanie

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 i Grono Pedagogiczne pragną serdecznie podziękować Rodzicom uczniów Szkoły za nieocenioną pomoc przy organizacji XIII Biegu Sztafetowego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Skawina oraz plenerowej imprezy środowiskowej „Jesienne Spotkanie z Jedynką”.

Dzięki Państwa wsparciu finansowemu i rzeczowemu oraz zaangażowaniu w prace techniczne (transport sprzętu, montowanie sceny, namiotów, stanowisk kiermaszowych) niezbędne przy organizacji tak dużego przedsięwzięcia, nasza impreza szkolna mogła bezpiecznie odbyć się w pięknym jesiennym plenerze Parku Skawińskiego.

Ufundowane przez Państwa nagrody dostarczyły uczestnikom zabawy „Znajdź swoje szczęście” wielu pozytywnych emocji, a przepyszne domowe ciasta i inne wypieki swoim wyglądem i aromatem przyciągały tłumy amatorów słodkości.

Niecodzienna atmosfera tego wspaniałego, rodzinnego spotkania dostarczyła wielu niezapomnianych wrażeń i wpisała się na trwałe w pamięć wszystkich uczestników.

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1
mgr inż. Hanna Szczerbak