III miejsce drużyny SP 1 w finale wojewódzkim Turnieju o Puchar Tymbarku

8 kwietnia 2014 r. w Krakowie na obiektach piłkarskich Com – Com Zone odbył się finał wojewódzki Turnieju o Puchar Tymbarku. Reprezentacja naszej szkoły rywalizowała w kategorii U-12 chłopców w gronie 20 drużyn reprezentujących wszystkie powiaty województwa małopolskiego. Nasza drużyna uplasowała się ostatecznie na 3 miejscu ulegając jedynie w półfinale zwycięzcy całego turnieju – SP 119 Kraków. Jest to niemały sukces uczniów naszej szkoły, gdyż Turniej o puchar Tymbarku to największa w Europie impreza piłkarska w tej kategorii wiekowej. Ponadto poziom organizacji całego turnieju sprawia, że jest to niezwykła przygoda dla wszystkich uczestników.

W finale wojewódzkim naszą szkołę reprezentowali uczniowie:

Krzysztof Wróblewski, Robert Prochownik, Adrian Surówka, Karol Stokłosa, Jakub Barcik, Igor Nowicki.

Ponadto w etapie gminnym i powiatowym uczestniczyli:

Mikołaj Brodłowicz, Kamil Cichoń, Miłosz Katański, Maksymilian Wrona, Błażej Burda i Dominik Urban.

Serdeczne gratulacje i podziękowania dla chłopców, którzy reprezentowali naszą szkołę.

CAM00498
CAM00500