Szkolny Zestaw Podręczników

Edukacja wczesnoszkolna „0”

• „Tropiciele”. Podręcznik z ćwiczeniami – B. Gawrońska, E. Raczek

Religia

• „Jesteśmy dziećmi Bożymi ” – T. Panuś, A Kielian, D. Pawłowska. Podręcznik i ćwiczenia.

I ETAP EDUKACYJNY

KLASA I

Uczniowie otrzymają darmowe podręczniki oraz materiał ćwiczeniowy do edukacji wczesnoszkolnej i języka angielskiego na początku roku szkolnego.

Należy zakupić podręcznik do religii.

Religia

• „Jesteśmy w rodzinie Pana Jezusa ” – T. Panuś, A Kielian, A Berski. Podręcznik i ćwiczenia.

KLASA II

Należy zakupić podręcznik do religii.

Religia

• „Kochamy Pana Jezusa” – T. Panuś, A Kielian, A Berski. Podręcznik i ćwiczenia.

KLASA III

Edukacja wczesnoszkolna

• Nasze „Razem w szkole” klasa 3 Podręcznik z ćwiczeniami (pakiet) – J. Brzózka, K. Harmak, K. Izbińska, A Jasiocha, W Went

Religia

• „Przyjmujemy Pana Jezusa”– T. Panuś, A Kielian, A Berski. Podręcznik i ćwiczenia.

• „Bugs World3”– C. Read, A Soberon. Podręcznik i ćwiczenia.

II ETAP EDUKACYJNY

KLASA IV

Uczniowie otrzymają darmowe podręczniki oraz materiał ćwiczeniowy do wszystkich przedmiotów –z wyjątkiem religii – na początku roku szkolnego.

Religia

• „Słuchamy Pana Boga”– T. Panuś, A Kielian, A Berski. Podręcznik.

KLASA V

• „Słowa na start”– M. Derlukiewicz. Podręcznik i ćwiczenia kl. V.

• „Discover English 1”– kontynuacja z kl. IV;
  • „Discover English 2”– I Hearn, J. Wildman. Podręcznik i ćwiczenia.

Historia i społeczeństwo

• „Wczoraj i dziś”. Historia i społeczeństwo– podręcznik dla klasy V szkoły podstawowej – G. Wojciechowski. Podręcznik i ćwiczenia.

Matematyka

• „Matematyka z kluczem”. Podręcznik i ćwiczenia dla klasy 5 szkoły podstawowej – M. Braun, A Mańkowska, M. Paszyńska.

Przyroda

• „Tajemnice przyrody ”– I Ślusarczyk, R. Kozik, F. Szlajfer. Podręcznik i ćwiczenia kl. V.

Plastyka

• Plastyka 5 – B. Neubart. Zeszyt ćwiczeń.

Muzyka

• „Klucz do muzyki”– U Smoczyńska, K. Jakóbczak–Drążek, A Sołtysik. Podręcznik i ćwiczenia kl. V.

Religia

• „Wierzymy w Pana Boga”. ” – T. Panuś, A Kielian, A Berski. Podręcznik kl. V.

KLASA VI

„Słowa na start” – M. Derlukiewicz. Podręcznik i ćwiczenia kl.VI.

• „Discover English 2” – kontynuacja z kl. V;
  • Sprawdzian szóstoklasisty. Repetytorium z testami – j. angielski – M. Rosińska, A Modela

Historia i społeczeństwo

• „Wczoraj i dziś”. Historia i społeczeństwo– podręcznik dla klasy VI szkoły podstawowej – G. Wojciechowski. Podręcznik i ćwiczenia.

Matematyka

• „Matematyka z kluczem”. Podręcznik i ćwiczenia dla klasy 6 szkoły podstawowej – M. Braun, A Mańkowska, M. Paszyńska.

Przyroda

• „Tajemnice przyrody” – I Ślusarczyk, R. Kozik, F. Szlajfer. Podręcznik i ćwiczenia kl. VI.

Muzyka

• „Klucz do muzyki” – U Smoczyńska, K. Jakóbczak-Drążek, A Sołtysik. Podręcznik i ćwiczenia kl. VI.

Religia

• „W Kościele umacniamy wiarę” – T. Panuś, A Kielian, A Berski. Podręcznik kl. VI.

Plastyka

• Plastyka 6– B. Neubart. Zeszyt ćwiczeń.