Udział uczniów SP1 w „Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy”

W dniu 11 stycznia 2015 r. odbył się 23 Finałowy Koncert Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, w Hali Widowiskowo – Sportowej w Skawinie. Tegoroczna Orkiestra gra dla podtrzymania wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz dla godnej opieki medycznej seniorów.

Widowni zaprezentował się zespół taneczny z klasy III d Szkoły Podstawowej nr 1 w Skawinie, pod kierunkiem wychowacy klasy: mgr Lucyny Tomczyk- Archackiej. Dzieci zaprezentowały układ taneczny do piosenki Katarzyny Sobczyk „O mnie się nie martw”.

Nasi tancerze przenieśli widzów w magiczny świat tańca. Show taneczny utrzymany był w klimacie lat sześćdziesiątych i dostarczył niezapomnianych artystycznych wrażeń. Piękna muzyka, dynamiczny taniec, oryginalne stroje wielokrotnie wzbudzały gromki aplauz u zgromadzonej widowni.

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY UCZNIOM KLASY III D ORAZ ICH RODZICOM ZA AKTYWNE WŁĄCZENIE SIĘ DO AKCJI!

WOŚP 2015

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika, ul. Korabnicka 19, 32-050 Skawina, tel. 12 276 18 82, fax. 12 291 10 72, e-mail: szkola@sp1.skawina.com.pl