W odblaskach nam do twarzy

27 października 2016 r. uczniowie naszej szkoły z pewnością dobrze zapamiętają. Tego dnia odbył się w naszej placówce odblaskowy pokaz mody, będący punktem kulminacyjnym akcji Odblaskowa Szkoła”. Na krótką chwilę szkolny korytarz zamienił się w wybieg, po którym odważnie kroczyli modele w towarzystwie uroczych modelek z klas: 2c, 5b, 5c, 6b. Uczniowie zaprezentowali oryginalne stroje, których najważniejszym elementem były odblaski. Każdy projekt został szczegółowo i humorystycznie omówiony. A każda osoba, która pojawiła się na wybiegu, została nagrodzona brawami. Imprezę przygotowały wychowawczynie tychże klas: Anna Nakoneczny, Monika Kowalczyk i Agnieszka Porębska.