Szko³a Podstawowa nr 1 im. Miko³aja Kopernika w Skawinie
Strona g³ówna Z historii szko³y Z ¿ycia szko³y Patron Osi±gniêcia Grono pedagogiczne Kontakt Informacje Ró¿ne

Mistrz ortografii

Mi³o nam zakomunikowaæ, ¿e dwie uczennice naszej szko³y odnios³y wspania³y sukces w miêdzyszkolnym konkursie ortograficznym o tytu³ "Mistrza orografii" dla uczniów klas III-VI szkó³ podstawowych, który, jak co roku, odby³ siê w zespole Placówek O¶wiatowych w Woli Radziszowskiej. W konkursie wziê³o udzia³ dziewiêæ szkó³ podstawowych z ca³ej gminy.

25 marca nast±pi³o uroczyste wrêczenie nagród oraz przyznano tytu³ "Mistrza ortografii na rok szkolny 2009/2010" w dwu kategoriach wiekowych: klas III-IV oraz V-VI. Zuzanna Babiñska z klasy 5c zajê³a I miejsce i zdoby³a tytu³ Mistrza, za¶ Barbara Nowotny z klasy 5d by³a trzecia w kategorii klas V - VI. Zuzia oprócz tytu³u Mistrza zdoby³a tak¿e piêkn±, mistrzowsk± statuetkê.
Gratulujemy!