Szko豉 Podstawowa nr 1 im. Miko豉ja Kopernika w Skawinie
Strona g堯wna Z historii szko造 Z 篡cia szko造 Patron Osi庵ni璚ia Grono pedagogiczne Kontakt Informacje R騜ne

Mistrz ortografii

Mi這 nam zakomunikowa, 瞠 dwie uczennice naszej szko造 odnios造 wspania造 sukces w mi璠zyszkolnym konkursie ortograficznym o tytu "Mistrza orografii" dla uczni闚 klas III-VI szk馧 podstawowych, kt鏎y, jak co roku, odby si w zespole Plac闚ek O鈍iatowych w Woli Radziszowskiej. W konkursie wzi窸o udzia dziewi耩 szk馧 podstawowych z ca貫j gminy.

25 marca nast徙i這 uroczyste wr璚zenie nagr鏚 oraz przyznano tytu "Mistrza ortografii na rok szkolny 2009/2010" w dwu kategoriach wiekowych: klas III-IV oraz V-VI. Zuzanna Babi雟ka z klasy 5c zaj窸a I miejsce i zdoby豉 tytu Mistrza, za Barbara Nowotny z klasy 5d by豉 trzecia w kategorii klas V - VI. Zuzia opr鏂z tytu逝 Mistrza zdoby豉 tak瞠 pi瘯n, mistrzowsk statuetk.
Gratulujemy!

powr鏒