Lekcja WF z Mistrzynią!

W ostatnim czasie uczniowie oraz nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 1 mieli okazję uczestniczyć w „Alternatywnej lekcji WF”, która odbyła się w Krzeszowicach. Jest to projekt realizowany przez wielokrotną Mistrzynię Polski oraz Wicemistrzynię Świata w skoku o tyczce Panią Monikę Pyrek. Jeszcze przed rozpoczęciem zajęć dzieci biorące udział w wydarzeniu dowiedziały się od prowadzących jak ważna w życiu każdego człowieka jest aktywność fizyczna oraz prawidłowe żywienie. Po krótkiej prelekcji dzieci wzięły udział we wspólnej rozgrzewce prowadzonej przez olimpijkę, a następnie rozpoczęły ćwiczenia na interaktywnym obwodzie stacyjnym. Każdy uczestnik zajęć otrzymał pamiątkową koszulkę.