Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Skawinie
Strona główna Z historii szkoły Z życia szkoły Patron Osiągnięcia Grono pedagogiczne Kontakt Informacje Różne

55 Ogólnopolski Konkurs Recytatorski

26 marca 2010 roku w Centrum Kultury i Sportu w Skawinie, czyli w pałacyku "Sokół" miało miejsce bardzo radosne dla naszej szkolnej społeczności wydarzenie.
W Eliminacjach Rejonowych Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego reprezentantki Jedynki wspaniale się zaprezentowały, zajmując kilka czołowych miejsc. Alicja Kaganek z klasy 5b była druga, Agnieszka Gryz z klasy 4c zajęła trzecie miejsce, natomiast Anię Sekułę, też z klasy 4c, wyróżniono. Dziewczynki pięknie recytowały i interpretowały wiersze księdza Jana Twardowskiego, Konstantego Ildefonsa Galczyńskiego oraz wybrany przez siebie fragment prozy.

Trzymamy kciuki za dalsze sukcesy!