SUKCES UCZENNIC SZKOŁY W GMINNYM KONKURSIE PIOSENKI ANGIELSKIEJ

10 marca 2017 r w Zespole Szkolno- Przedszkolnym w Krzęcinie odbyła się IX edycja Gminnego Konkursu Piosenki Angielskiej. Motywem przewodnim tegorocznej edycji były pieniądze- „Let’s sing about money”. Poziom tego konkursu jest od lat bardzo wysoki, a w szranki o tytuł najlepszego wokalisty stanęło wiele szkół z Gminy Skawina. Szkołę Podstawową nr 1 reprezentowały trzy uczennice, które wykazały się nie tylko wspaniałym warsztatem wokalnym, ale również dobrą znajomością języka angielskiego. Marika Jaworska, uczennica klasy 3ci, zaśpiewała utwór Sii pt. „Cheap Thrills” zdobywając trzecie miejsce w młodszej kategorii wiekowej (klasy 1-3). Hanna Sajdak z klasy 3b otrzymała wyróżnienie w tej samej kategorii za wykonanie piosenki Mei pt. „It’s all about the money”. W tym samym utworze talent swój zaprezentowała Gabriela Sieradzka, uczennica klasy 5b. Wszystkim młodym wokalistkom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.