Szko豉 Podstawowa nr 1 im. Miko豉ja Kopernika w Skawinie
Strona g堯wna Z historii szko造 Z 篡cia szko造 Patron Osi庵ni璚ia Grono pedagogiczne Kontakt Informacje R騜ne

W dniu 12 kwietnia 2010 roku uczniowie Szko造 Podstawowej nr 1 w Skawinie spotkali si o godzinie 8:00 na apelu upami皻niaj帷ym ofiary katastrofy w Smole雟ku. Pani dyrektor przypomnia豉 o tragicznym wydarzeniu i poprosi豉 o uczczenie minut ciszy pami璚i wszystkich zmar造ch w wypadku prezydenckiego samolotu.
Nast瘼ne ca豉 spo貫czno嗆 uczniowska odm闚i豉 modlitw w intencji ofiar. Przedstawiciele uczni闚 zapalili r闚nie znicze pod pomnikiem papie瘸 Jana Paw豉 II dla uczczenia wszystkich wybitnych Polak闚, kt鏎zy na zawsze odeszli.

Cze嗆 ich pami璚i !

Kartka z pami皻nika ucznia klasy IV- Bartka B瑿enka

Drogi pami皻niku!
Wczorajszy dzie by bardzo powa積y i przejmuj帷y. Razem z ca陰 klas i nasz wychowawczyni byli鄉y pod pomnikiem Jana Paw豉 II przy ulicy Bukowskiej. Poszli鄉y si pomodli, z這篡 kwiaty, zapali znicze i odda ho責 ofiarom strasznej katastrofy na lotnisku w Smole雟ku, w kt鏎ej zgin掖 "Kwiat polskiej inteligencji" z Prezydentem na czele. Lecieli by uczci pami耩 ponad 21000 wymordowanych obywateli polskich w LESIE KATY垶KIM, a sami zgin瘭i.

foto foto foto

powr鏒