Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Skawinie
Strona główna Z historii szkoły Z życia szkoły Patron Osiągnięcia Grono pedagogiczne Kontakt Informacje Różne

Internet to więcej niż zabawa. To Twoje życie.

Kampania pod takim hasłem ruszyła w Dniu Bezpiecznego Internetu w Polsce i innych krajach Unii Europejskiej . Nasza szkoła również przyłączyła się do akcji i poprzez różnorodne zajęcia edukacyjne, projekty i konkursy chce uczyć dzieci, w jaki sposób mogę korzystać z Internetu, by było to dla nich bezpieczne.

Tegoroczna akcja ma na celu zwrócenie uwagi na wpływ i konsekwencje internetowej aktywności dzieci i młodzieży

Nie zapominajmy oczywiście, że korzystanie z komputera i Internetu jest pomocne w nauce i służy rozwojowi dzieci i młodzieży. Może być również świetną formą rozrywki, pod warunkiem, że korzysta się z Sieci rozważnie i z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa.