Przełajem po medale !!!

W dniu 28 kwietnia 2016 r. w Parku Miejskim w Skawinie na Starorzeczu Skawinki odbyły się Wiosenne Biegi Przełajowe Szkół Podstawowych – impreza organizowana przez Centrum Kultury i Sportu w Skawinie.

W zawodach wzięło udział 250 uczniów klas I-VI z czterech szkół podstawowych z terenu Miasta i Gminy Skawina. Biegi były rozgrywane na czterech trasach, w zależności od kategorii wiekowej. Mimo trudnych warunków terenowych na trasie, uczniowie SP 1 dzielnie walczyli o miejsca na podium. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych. Poniżej przedstawiamy wyniki:

Klasy I – kategoria chłopców

II miejsce – Dariusz Kamecki klasa Id

III miejce – Patryk Brodłowicz klasa Ie

Klasy II – kategoria chłopców

I miejsce – Kuba Piszczek klasa IIb

Klasy III – kategoria dziewcząt

II miejsce – Maja Sochacka klasa IIId

Klasy III – kategoria chłopców

I miejsce – Szymon Poskróbek klasa IIId
III miejsce – Jakub Podoba klasa IIIb

Klasy IV – kategoria chłopców